روغن زیتون فرابکر کبرام

هدف Cobram Estate همواره ارائه کیفیت عالی و سلامتی است. در دره ویکتوریا ماری، بهترین نوع زیتون استرالیایی رشد می کنند و پس از برداشت به صورت پرس سرد روغن گیری می شوند تا طعم تازه و رایحه خوب روغن زیتون فرابکر را با خود همراه داشته باشند. این روغن ها در سطح جهانی انتخاب شده اند و در سراسر استرالیا و 15 بازار جهانی عرضه می شوند. Cobram Estate در سال 2014 به عنوان بهترین ارائه کننده روغن زیتون در میان رقبا، برای بار دوم به صورت متوالی، در نیویورک شناخته شد. 

روغن زیتون فرابکر یک روغن طبیعی است که از زیتون های تازه استخراج شده است. همچنین تنها روغن پخت و پز تولید شده بدون استفاده از درجه حرارت بالا یا مواد شیمیایی می باشد. به همه غذاها طعمی عالی می دهد و طعم بهتری در غذاهای سالم مانند سبزیجات به وجود می آورد. این روغن غذای فوق العاده طبیعی و منبع عالی چربی های غیر اشباع سالم و همچنین منبع غنی آنتی اکسیدان است.

روغن زیتون فرابکر کیفیت بالای استرالیایی، عالی برای پخت و پز و سرخ کردنی است. زیرا دارای نقطه دود حدود 210 درجه سانتیگراد است، که بیشتر از درجه حرارت سرخ کردنی که حدود 180 درجه سانتیگراد است می باشد. 

تنظیمات
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت بازرگانی سارینا تدارک می باشد .
طراحی سایت در : طراحی سایت